Oferta

 Oferta edukacyjna

Obecnie Klub Naukowca jest grupą nieformalną – zamknęliśmy stowarzyszenie. Prowadzimy działalność w ramach firmy LABO szkolenia, doradztwo, pomiary Łukasz Wyka

 Wszelkie pytania dotyczące zorganizowania pokazów lub warsztatów proszę nadal kierować na adres klubnaukowca@gmail.com lub biuro@labo.edu.pl


 

Oferty okolicznościowe 

Imprezy plenerowe 

Planują Państwo imprezę firmową lub wydarzenie w plenerze dla mieszkańców albo pracowników. Chcielibyście nadać mu nieco naukowego charakteru. Klub Naukowca może przygotować kącik małego naukowca, stanowisko które urzeknie niejednego malucha, a dorośli będą mogli przez chwilę przypomnieć sobie jak to jest być dzieckiem. Nie mamy stałego programu, dostosowujemy go do klienta – w ofercie mamy ponad 250 eksperymentów naukowych, które świetnie prezentują poszczególne mechanizmy, reakcje i zjawiska fizyczne.

Koszt pokazu uzależniony jest od czasu jego trwania, od ilości i wieku uczestników, lokalizacji oraz od wybranych przez Państwo doświadczeń. Prosimy o kontakt, a przygotujemy optymalną dla Państwa potrzeb ofertę.

Pokaz doświadczeń naukowych

Organizują Państwo imprezę, konferencję lub wystawę? Poszukują państwo czegoś nowego? Jesteśmy od tego. W zależności od Państwa potrzeb i odpowiednich warunków lokalowych możemy zorganizować pokaz eksperymentów fizycznych, chemicznych czy przyrodniczych. Posiadamy również wiele eksponatów, dzięki którym dzieci jak i dorośli mogą zrozumieć jak działa wszechświat. Chętnie podejmiemy się przygotowania tematycznych pokazów, np. dotyczących energetyki odnawialnej, energii, magnetyzmu, chemii molekularnej, oczyszczania wody, robotyki, stomatologii, ochrony środowiska itd.

 Koszt pokazu uzależniony jest od czasu jego trwania, od ilości i wieku uczestników, lokalizacji oraz od wybranych przez Państwo doświadczeń. Prosimy o kontakt, a przygotujemy optymalną dla Państwa potrzeb ofertę.

 
Warsztaty dla grupy/ klasy
Czy można wyczarować chmurę lub potrzymać zapalony przedmiot bez obawy o własne zdrowie? Nauka ma wiele magicznych oblicz. Z nami lekcja z fizyki lub chemii nie będzie nudna. Nie tylko wytłumaczymy, ale pokażemy czym jest ciśnienie, magnetyzm lub dlaczego należy uważać z niektórymi substancjami. Zajęcia z naszym udziałem trwa w zależności od tematu 1-3 godziny lekcyjne. Całość  wspomagana jest wieloma eksperymentami naukowymi – temat wybierają Państwo.

Koszt zajęć uzależniona jest od czasu ich trwania, od ilości i wieku uczestników, lokalizacji oraz od wybranych przez Państwo doświadczeń. Prosimy o kontakt, a przygotujemy optymalną dla Państwa potrzeb ofertę.

 

 Szkolenia  dla osób dorosłych

Pragną Państwo zorganizować szkolenie dla swoich pracowników nt. bezpieczeństwa, ochrony środowiska w biurze, technik koncentracji lub radzenia sobie ze stresem. Być może chcieliby Państwo przeprowadzić szkolenie okresowe bhp, szkolenie  w zakresie ochrony przeciwpożarowej lub szkolenia techniczne. Posiadamy wykwalifikowaną kardę (z odpowiednimi uprawnieniami), która pozwoli by nawet “nudne” zagadnienia były przez wszystkich zrozumiałe i strawne.

 

Poradnia dietetyczna

Zapraszamy serdecznie do skorzystania z porad dietetycznych, które składają się z analizy dietetycznej oraz indywidualnego jadłospisu. Poradnictwo obejmuje zarówno dietoterapię w nadwadze i otyłości oraz w stanach chorobowych jak i dopasowanie diety do stanu fizjologicznego osoby.

  • Jadłospisy są komponowane przez dietetyka, który ukończył studia na Zachodniopomorskim Uniwersytecie w Szczecinie w zakresie Technologii Żywności i Żywienia Człowieka. Opracowanie diety odbywa się po rozmowie w gabinecie lub w domu osoby potrzebującej rady fachowca.

 

Zapraszamy do wspólnego eksperymentowania